przemyslaw-czarnek-wybrany-czlowiekiem-roku-klubow-„gazety-polskiej”

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek dzisiejszy dzień z pewnością zapamięta na długo. Został on wybrany przez członków klubów „Gazety Polskiej” Człowiekiem Roku 2021. Jest autorytetem, gwarantem tego, że sprawy szkolnictwa w Polsce idą w dobrym kierunku – powiedział Ryszard Kapuściński, który jest szefem klubów „Gazety Polskiej”. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku takim wyróżnieniem mógł poszczycić się Jarosław Kaczyński. 

Mimo że obecny minister Edukacji i Nauki nie cieszy się zbyt dużą sympatią wśród polskich uczniów i ubiegły rok był raczej dla niego średnio udany, to został on wyróżniony przez członków klubu „Gazety Polskiej”. Nagrodzili go oni tytułem Człowieka Roku 2021. W tym roku przyznaliśmy nagrodę politykowi, który jest autorytetem, gwarantem tego, że sprawy szkolnictwa w Polsce idą w dobrym kierunku. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc przyznać nagrodę Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” za 2021rok ministrowi Edukacji i Nauki prof. Przemysławowi Czarnkowi – dodał Ryszard Kapuściński.

CZŁOWIEK ROKU 2021 |
PROF. PRZEMYSŁAW CZARNEK CZŁOWIEKIEM ROKU 2021 @KlubyGP
💬 Z wielką radością informujemy, że nagrodę Klubów „Gazety Polskiej” za rok 2021 otrzymał minister Edukacji i Nauki prof. @CzarnekP. #klubygp #klubygazetypolskiej | https://t.co/ZdPDioRQyr pic.twitter.com/vuG6EZPXiW

— Tomasz Sakiewicz (@TomaszSakiewicz) February 13, 2022

Źródło: msn.com
Foto: Flickr.com Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Artykuł Przemysław Czarnek wybrany Człowiekiem Roku Klubów „Gazety Polskiej” pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.