alez-klasa!-buzek-w-piekny-i-wzruszajacy-sposob-pozegnal-durczoka

We wtorek w mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość. W wieku 53. lat odszedł od nas Kamil Durczok. Ceniony dziennikarz i publicysta zmarł na Śląsku, w szpitalu Katowice – Ligota. Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia – poinformowała placówka tego samego dnia w oficjalnym komunikacie. 

Kamil Durczok był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła opinią publiczną. Żegnają go nie tylko jego koledzy z branży, ale także muzycy, aktorzy czy politycy. Do tego grona zalicza się były premier Jerzy Buzek, który zrobił to w piękny i wzruszający sposób. Jest taka pieśń, w której Okudżawa śpiewał o Wysockim: „Jak potrafił, tak żył, a bezgrzesznych nie zna przyroda”. Panie Redaktorze Durczok, zasmucał nas Pan czasem bardzo, dziś zasmucił znowu. Odpocznij teraz i zaznaj spokoju. Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich – napisał na swoim profilu na Twitterze.

Jest taka pieśń, w której Okudżawa śpiewał o Wysockim: „Jak potrafił, tak żył, a bezgrzesznych nie zna przyroda”. Panie Redaktorze Durczok, zasmucał nas Pan czasem bardzo, dziś zasmucił znowu. Odpocznij teraz i zaznaj spokoju. Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

— Jerzy Buzek (@JerzyBuzek) November 16, 2021

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: twitter.com/JerzyBuzek, wiadomosci.onet.pl
Foto: Flickr.com Piotr Drabik

Artykuł Ależ klasa! Buzek w piękny i wzruszający sposób pożegnał Durczoka pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.