monika-olejnik-zegna-kamila-durczoka.-wzruszajace-zakonczenie-„kropki-nad-i”

Wczorajszego poranka w mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość. W wieku 53. lat odszedł od nas Kamil Durczok. Ceniony dziennikarz i publicysta zmarł na Śląsku, w szpitalu Katowice – Ligota. Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia – poinformowała placówka w oficjalnym komunikacie. 

Kamil Durczok był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Przez lata związany był z TVN-em, z którym rozstał się w 2015 roku. Pożegnać dziennikarza na antenie TVN24 postanowiła Monika Olejnik. Zrobiła to w bardzo wzruszający sposób, kończąc program „Kropka nad i”. Chciałabym coś powiedzieć. Kamil Durczok w przeszłości zawsze zapowiadał „Kropkę nad i”. Żegnaj, Kamilu. Byłeś Ikarem polskich mediów, ale poleciałeś za wysoko – powiedziała. Byłego prowadzącego „Fakty” TVN żegnają dziś nie tylko jego koledzy z branży, ale również muzycy, aktorzy czy politycy.

jak Redaktor Moniki Olejnik nie lubię, pięknie pożegnała Kamila Durczoka… ” żegnaj Kamilu, byłeś Ikarem w mediach, ale poleciałes za wysoko”… pic.twitter.com/0orRQiZt8L

— Lukasz 🇵🇱🇪🇺 (@Lukasz20002667) November 16, 2021

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: wiadomosci.onet.pl, wprost.pl
Foto: Kadr z TVN24 BiS/Twitter.com

Artykuł Monika Olejnik żegna Kamila Durczoka. Wzruszające zakończenie „Kropki nad i” pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.