ks.-lemanski-przejechal-sie-po-prezydencie-dudzie!-„niech-pan-juz-wraca-do-kraju,-dosyc-kompromitowania-polski”

23 lipca oficjalnie rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie. W Tokio pojawił prezydent naszego kraju Andrzej Duda, który w sobotę kibicował polskim siatkarzom, tenisistom Hurkaczowi  i Kubotowi oraz koszykarzom 3×3. Niestety głowa naszego państwa nie miała wczoraj powodów do radości, ponieważ reprezentanci naszego kraju, których dopingował z trybun, ulegli swoim rywalom. 

O wizycie Andrzeja Dudy w Japonii zrobiło się głośno w mediach społecznościowych. Skomentował ją m.in. ksiądz Wojciech Lemański, który za pośrednictwem swojego facebookowego konta skierował do prezydenta Polski kilka mocnych słów. Panie Andrzeju !!! Bardzo Pana proszę. Niech Pan już wraca do kraju. Dosyć kompromitowania Polski. My tu znamy Pana od dawna i kolejne żenujące występy i wypowiedzi traktujemy jako zło konieczne. Ale w Japonii? Co za wstyd. Niech Pan już wraca. Prezes czeka. Czeka leśna znajoma z twittera. Trybunał Stanu czeka – napisał na portalu społecznościowym.

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: facebook.com/wojciech.lemanski.1
Foto: YouTube.com SILESIA24, naTemat.pl

Artykuł Ks. Lemański przejechał się po prezydencie Dudzie! „Niech Pan już wraca do kraju, dosyć kompromitowania Polski” pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.