srebrna-medalistka-w-tokio-nagle-przejela-mikrofon-tvp-i-powiedziala-to-na-oczach-tysiecy-widzow!

Mimo że Igrzyska Olimpijskie w Tokio trwają już od kilku dni, to dopiero dziś nasz kraj może pochwalić się pierwszym medalem. Zdobyły go wioślarki Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, które zajęły drugie miejsce w dzisiejszym wyścigu. Tuż po nim reprezentantki Polski udzieliły wywiadu Telewizji Polskiej, jedna z nich wykazała się ogromną odwagą.

Mowa tutaj o Katarzynie Zillmann, która znana jest ze wspierania społeczności LGBT+. Wszystko zaczęło się od słów jej koleżanki, Marii Sajdak. Dziękujemy wszystkim kibicom, mężom, rodzinom, znajomym, którzy dzisiaj wstali – mówiła. Po jej słowach mikrofon przejęła właśnie Zillmann, która dodała: „I dziewczynom”. W ten sposób postanowiła ona podziękować swojej dziewczynie za wsparcie. O jej słowach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych, wiele internautów uważa, że wykazała się ona ogromną odwagą. Nie jest to pierwszy raz, kiedy o wioślarce mówią Polacy. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się jej zdjęcie w koszulce z napisem “SPORT PRZECIW HOMOFOBII”.

Srebrna Katarzyna Zillmann i jej kultowe już: „I dziewczynom!” 😍

🏳️‍🌈#LOVEisLOVE pic.twitter.com/6fWl3k7tR1

— Lewica News 🗞📻📺 (@Lewica_News) July 28, 2021

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: plotek.pl
Foto: Kadr z TVP Sport/twitter.com/Lewica_News screen

Artykuł Srebrna medalistka w Tokio nagle przejęła mikrofon TVP i powiedziała to na oczach tysięcy widzów! pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.