kuzniar-odpowiada-jakimowiczowi!-zmiazdzyl-go-po-jego-slowach-o-„szmaciarzach-z-tvn-u”

Prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Niejednokrotnie był on za nie krytykowany, nie tylko przez internautów, ale także przez znane osoby. Pod koniec lipca media społecznościowe obiegł jego wpis skierowany do dziennikarzy TVN-u. Odniósł on się tym samym do tematu nieprzedłużania koncesji dla TVN24, która przypomnijmy kończy się 26 września.

Domyślacie się Państwo ,że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Spieszcie się szmaciarze zadawać pytania – napisał wulgarnie na Instagramie. Kilka dni temu jego post zniknął z portalu społecznościowego. Co więcej usunięte zostało całe jego całe konto. Wchodząc na profil Jarosława Jakimowicza widnieje komunikat: Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta”. Internauci nie mają wątpliwości, że jest to spowodowane właśnie niedawnym jego wpisem.

Obok słów prezentera TVP Info przejść obojętnie nie mógł Jarosław Kuźniar, który ostro go podsumował. Dziś zszedł na psy i okupuje ekran TVP Info; dorabia, sącząc jad pod skrzydłami Jacka Kurskiego i w towarzystwie Magdaleny Ogórek. Są siebie warci. Cytat z Jakimowicza jest obrzydliwy, ale świetnie pokazuje emocje wokół koncesji TVN24 oraz tzw. lex TVN: zawiść, zazdrość, małość, chęć odwetu – czytamy w jego felietonie dla „Polityki”. Państwowa własność daje PiS panowanie nad TVP, publiczne pieniądze pozwalają sterować Rydzykiem, Karnowskimi, Sakiewiczem, gospodarcze zależności ułatwiają ustawianie Rymanowskiego. Na Amerykanów na razie nie było sposobu – dodał.

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: teleshow.wp.pl
Foto: YouTube.com Kuźniar Media, TVP Info screen

Artykuł Kuźniar odpowiada Jakimowiczowi! Zmiażdżył go po jego słowach o „szmaciarzach z TVN-u” pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.