jakimowicz-zablokowany-na-instagramie! z-portalu-spolecznosciowego-zniknelo-jego-konto

Prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Niejednokrotnie był on za nie krytykowany, nie tylko przez internautów, ale także przez znane osoby. Kilka dni temu media społecznościowe obiegł jego wpis skierowany do dziennikarzy TVN-u. Odniósł on się tym samym do tematu nieprzedłużania koncesji dla TVN24, która przypomnijmy kończy się 26 września.

Domyślacie się Państwo ,że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Spieszcie się szmaciarze zadawać pytania – napisał wulgarnie na Instagramie. Wczoraj jego post zniknął z portalu społecznościowego. Co więcej usunięte zostało całe jego całe konto. Wchodząc na profil Jarosława Jakimowicza widnieje komunikat: Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta”. Internauci nie mają wątpliwości, że jest to spowodowane właśnie niedawnym jego wpisem, który skierował do dziennikarzy TVN-u.

No i skończył się Jakimowicz na instagramie. A taki odważny był, pisowski. Zablokowano mu konto.https://t.co/gxtQ3ZePZl

— Lea (@Lea_Szulman1943) July 31, 2021

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: instagram.com
Foto: YouTube.com Templum Christi screen

Artykuł Jakimowicz zablokowany na Instagramie! Z portalu społecznościowego zniknęło jego konto pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.