mistrz-cietej-riposty.-marek-belka-bezblednie-zareagowal-na-slowa-babiarza

Dzisiejszy dzień na długo zostanie w pamięci Dawida Kubackiego. Reprezentant Polski spełnił marzenie z dzieciństwa, zdobywając swój pierwszy indywidualny medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. W niedzielnym konkursie na skoczni normalnej zajął 3. miejsce, tym samym wywalczył medal z brązowego kruszcu. Złoty medal powędrował do rąk Ryoyu Kobayashiego, a srebrny do Manuela Fettnera. Następne zawody odbędą się 12. lutego.

O sukcesie Dawida Kubackiego jest głośno w niemal całej Polsce. Co ciekawe nie tylko o nim. Duży szum w mediach wywołała reakcja komentatora Telewizji Polskiej, Przemysława Babiarza, który ciesząc się z sukcesu skoczka z Nowego Targu, wbił szpilę TVN-owi. Z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt – wypalił niespodziewanie na antenie. Obojętnie obok tych słów przejść nie mógł m.in. były premier Marek Belka, którego wpis na Twitterze robi furorę. Na obecną chwilę ma blisko 4 tysiące polubień.

Panie Babiarz, na szczęście sukcesy i porażki naszych sportowców nie zależą od podmiotu transmitującego zawody. Na szczęście dla TVP. Pocieszające jest, że zmagania olimpijczyków można oglądać również bez idiotycznych komentarzy przełączając kanał lub wyłączając dźwięk.

— Marek Belka (@profMarekBelka) February 6, 2022

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: twitter.com/profMarekBelka
Foto: Flickr.com Fryta 73, YouTube.com Różaniec Do Granic

Artykuł Mistrz ciętej riposty. Marek Belka bezbłędnie zareagował na słowa Babiarza pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.