zona-kamila-stocha-odpowiedziala-kurskiemu!-krotka,-ale-jakze-celna-riposta

Dzisiejszy dzień na długo zostanie w pamięci Dawida Kubackiego. Reprezentant Polski spełnił marzenie z dzieciństwa, zdobywając swój pierwszy indywidualny medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. W niedzielnym konkursie na skoczni normalnej zajął 3. miejsce, tym samym wywalczył medal z brązowego kruszcu. Złoty medal powędrował do rąk Ryoyu Kobayashiego, a srebrny do Manuela Fettnera. Następne zawody odbędą się 12. lutego.

Po konkursie duży szum w mediach wywołała reakcja komentatora Telewizji Polskiej, Przemysława Babiarza, który ciesząc się z sukcesu Kubackiego, wbił szpilę TVN-owi. Z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt – wypalił niespodziewanie na antenie. Chwilę później swoje trzy grosze dodał także Jacek Kurski. Sami Państwo widzieli co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Szczerząca się twarz Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski! 2 Polaków w szóstce, 4 w rundzie finałowej. Brawo polscy skoczkowie, brawo Dawid Kubacki! Bądźmy razem z TVP – napisał. Obojętnie obok jego słów nie mogła przejść Ewa Bilan-Stoch.

Dawid od kilku lat jest ambasadorem stacji @Eurosport_PL i w ich transmisji też zdobył dziś medal. Może po prostu cieszmy się bez podtekstów.
Pozdrawiam
Menadżerka

— Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch) February 6, 2022

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: twitter.com/ewabilanstoch
Foto: YouTube.com Ski Jumping, JastrzabPost screen

Artykuł Żona Kamila Stocha odpowiedziała Kurskiemu! Krótka, ale jakże celna riposta pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.