szef-mswia-zlozyl-zyczenia-swiateczne,-takiej-odpowiedzi-nie-przewidzial!-sikorski-wgniotl-go-w-ziemie-jednym-wpisem

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, złożył życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zrobił to za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Szczęśliwych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia! Szczególne pozdrowienia kieruję dziś w stronę tych, którzy w dzień i w nocy strzegą polskiej granicy – funkcjonariuszy Straży Granicznej, policjantów, żołnierzy oraz wspierających ich strażaków – napisał. Obojętnie obok jego życzeń nie mógł przejść Radosław Sikorski. 

Miałem Cię kiedyś za państwowca a jesteś cynicznym sługusem partyjnym bez żadnych zahamowań. Ludzie Solidarności walczyli z państwem, które inwigilowało wedle uznania partii. Jesteś nie lepszy od ówczesnych SBków. Wstydzę się, że Cię znałem – ostro odpowiedział. Na koniec swojego wpisu dołączył hashtag #Pegasus, nawiązując tym samym do głośnej ostatnimi dniami afery. Przypomnijmy, że agencja Associated Press poinformowała o tym, że telefony Krzysztofa Brejzy, Ewy Wrzosek i Romana Giertycha były szpiegowane za pośrednictwem wcześniej wspominanej aplikacji.

Miałem Cię kiedyś za państwowca a jesteś cynicznym sługusem partyjnym bez żadnych zahamowań. Ludzie Solidarności walczyli z państwem, które inwigilowało wedle uznania partii. Jesteś nie lepszy od ówczesnych SBków. Wstydzę się, że Cię znałem. #Pegasus

— Radosław Sikorski MEP 🇵🇱🇪🇺 (@sikorskiradek) December 24, 2021

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: Twitter.com
Foto: Flickr.com Kancelaria Premiera, Piotr Drabik

Artykuł Szef MSWiA złożył życzenia świąteczne, takiej odpowiedzi nie przewidział! Sikorski wgniótł go w ziemię jednym wpisem pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.