zona-kubackiego-przebila-wszystkich!-po-mistrzowsku-odpowiedziala-kurskiemu

Wczorajszy dzień na długo zostanie w pamięci Dawida Kubackiego. Reprezentant Polski sięgnął po pierwszy medal dla naszego kraju na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. W niedzielnym konkursie na skoczni normalnej zajął 3. miejsce, tym samym wywalczył medal z brązowego kruszcu. Złoty medal powędrował do rąk Ryoyu Kobayashiego, a srebrny do Manuela Fettnera. Wysoko uplasował się także Kamil Stoch, który zajął 6. miejsce.

Uwagę wielu Polaków zwrócił komentarz Przemysława Babiarza, który ciesząc się z sukcesu Kubackiego, wbił szpilę TVN-owi. Chwilę później swoje trzy grosze za pośrednictwem Twittera dodał także Jacek Kurski. Sami Państwo widzieli co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Szczerząca się twarz Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski! 2 Polaków w szóstce, 4 w rundzie finałowej. Brawo polscy skoczkowie, brawo Dawid Kubacki! Bądźmy razem z TVP – napisał, czym wywołał jeszcze większe oburzenie w sieci. Na jego wpis odpowiedziała Ewa Stoch, a teraz nawiązała do niego także żona Kubackiego, Marta.

Mój osobisty mąż zdobył 🥉IO tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi którzy (może nie wszyscy- nie wiem) nie patrza na to gdzie była transmisja. Tak myślę ja- Jego osobista żona.#skijumpingfamily @eurosport

— Marta (@Marta_ku91) February 6, 2022

Please enable JavaScript for this form to work.

Źródło: twitter.com/Marta_ku91
Foto: Instagram.com Marta Kubacka, YouTube.com TVP Info

Artykuł Żona Kubackiego przebiła wszystkich! Po mistrzowsku odpowiedziała Kurskiemu pochodzi z serwisu COWKRAJU.PL.

 » Read More

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.